Sveiki atvykę į „Vilnijos vartus“!

Išleista dar viena knyga apie Vilniaus pakraščius – „Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją“.

1483012019_fetc7836Viešoji įstaiga „Gatvės gyvos“ ir gidas Albertas Kazlauskas pristato debiutinę knygą „Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją“, kviečiančią leistis į 11 kelionių po miesto užkulisius ir patirti netikėtą atradimo džiaugsmą erdvėse nuo Naujosios Vilnios iki Pilaitės. Knyga kviečia susipažinti su įdomiausiais faktais ir lankytinais objektais Naujininkuose, Lazdynuose, Žirmūnuose, Paneriuose bei kitose nuo miesto centro atitolusiose vietose. Pristatymo metu autorius papasakos, kodėl prasminga domėtis ne tik UNESCO įvertintu Senamiesčiu, tačiau papildyti ir aktualizuoti įdomybių lauką iki Vilniaus pakraščių. Išgirsite, pagal kokius kriterijus buvo pasirinkti knygoje aprašyti rajonai, su kokiais iššūkiais teko susidurti renkant informaciją, autorius taip pat pasidalins įdomia į galutinį leidinį nepatekusia medžiaga.

Šis leidinys pirmiausia skirtas vilniečiui ar miesto svečiui, kuris Lietuvos sostinę nori pažinti ne tik per senamiesčio prizmę.

Knygą sudaro 11 maršrutų su žemėlapiais, išsamiais objektų aprašymais, didelio formato istorinėmis nuotraukomis ir vertinga archyvine medžiaga.

Knygos pristatymai vyks:

  • sausio 24 d. 18:00 val. Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūroje (Stiklių g. 4)
  • sausio 28 d. 11:00 val. Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6)
  • vasario 2 d. 18:00 val. Pilaitės malūne (Piliakalnio g. 2)
  • vasario 6 d. 18:00 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10)

Visi renginiai nemokami, be išankstinės registracijos. Pristatymų metu bus galimybė įsigyti knygą palankesne kaina (11 €).

Priminsime, kad Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteka 2015 m. išleido panašios tematikos knygą „Pasižvalgymai po Vilnių: miesto mikrorajonai“. Knygą galima gauti paskaityti Vilniaus bibliotekose.

 

Once inside, the viral genome commandeers its host, reprogramming https://cheephomeworkhelp.com the cell to copy viral nucleic acid and manufacture proteins from the viral genome

Naujienos