Sveiki atvykę į „Vilnijos vartus“!

Neužrašytos Vilnijos istorijos: Prie samovaro

Kviečiame visus, mėgstančius pasakoti ar klausyti įdomių istorijų, atvykti į pirmąjį edukacijų ciklo „Neužrašytos Vilnijos istorijos“ susitikimą. Klausydamiesi muzikos ir gurkšnodami arbatą iš samovaro, pasikalbėsime apie savo kraštą, savo miestą, čia gyvenusius, žymius ar mums asmeniškai svarbius žmones.

Kiekvieno susitikimo metu stengsimės pasikviesti vis kitą pasakotoją, žvelgsime į Vilnijos istoriją vis kitomis akimis. Gaila, kad ne visos istorijos būna užrašytos ir prieinamos skaityti. Kaip tai padaryti, aptarsime pokalbio metu. Susipažinsime ir su kitais asmeninio pobūdžio dokumentais (dienoraščiais, prisiminimais, laiškais, nuotraukomis ir kt.), sužinosime, kaip jie turėtų būti tvarkomi ir kur kaupiami.

Pirmasis edukacijų ciklo „Neužrašytos Vilnijos istorijos“ susitikimas yra dedikuojamas Vilniui – tam miestui, kuris turi daug veidų, daug kultūrų, kalba įvairiomis kalbomis… Šį kartą savo istorijomis pasidalins žymaus filosofo Vosyliaus Sezemano (1884-1963) įdukra vilnietė muziejininkė Natalija Klimanskienė.

Laikas ir vieta:
VASARIO 22 D. 16 VAL. ADOMO MICKEVIČIAUS SKAITYKLA.

Ateik ir atsinešk savo istoriją!

Kviečiame registruotis el. p. krastotyra@amb.lt, tel. (8 5) 2622121

Naujienos