Sveiki atvykę į „Vilnijos vartus“!

Paskaitų ciklas apie Vilniaus miestą ir miestiečius Lietuvos nacionaliniame muziejuje.

Ketvirtadienio kultūros vakarai Lietuvos nacionaliniame muziejuje.

Šio paskaitų ciklo tema – Vilniaus miestas ir miestiečiai. Vakarai vyksta muziejaus salėje, Senajame arsenale, Arsenalo g. 3.

Kovo 9 d. 17 val. „Kazio Varnelio namų-muziejaus pastatų istorija“.

Kovo 9 d. 17 val. muziejaus salėje, Arsenalo g. 3, vyks menotyrininkės Aistės Bimbirytės-Mackevičienės paskaita „Kazio Varnelio namų-muziejaus pastatų istorija“.

Vilniaus pastatai, esantys adresu Didžioji g. 24 ir 26, daugeliui žinomi kaip Mažoji gildija ir Masalskių namas, yra vieni seniausių mieste. Politines pervartas, mažiausiai keturis gaisrus bei nesuskaičiuojamą galybę nuomininkų atlaikiusios sienos šiandien į jas žvelgiantį verčia klausti: kaip atrodė pirmieji pastatai šioje vietoje, kaip ir kodėl jie keitėsi, kam skirtos nišos, angos ir laipteliai, kurių čia taip gausu, kodėl pastatai vadinami būtent tokiais vardais, kokie atradimai ir praradimai ištiko mėginusius įspėti jų istoriją? Į visus šiuos klausimus bus bandoma atsakyti paskaitos metu.

Vakarų pradžia 17 val.
Bilieto kaina 0,60 Eur

Programa:

http://www.lnm.lt/wp-content/uploads/2016/10/Ketvirtadienio-vakarai-_2016-2017_spaudai_2.pdf

Wenn in einem bachelorarbeit schreiben raumbereich ein elektrischer strom fließt, dann spricht man von einem elektrischen leitungsvorgang

Naujienos