Personalijų dalyje rašomos biogramos vietovėms nusipelniusių asmenų, apdovanotų įvairiomis nominacijomis, taip pat žymių žmonių, kurių atminimas įamžintas Vilniaus apskrities vietovėse. Rašoma apie žymius žmones, kuriems čia įsteigti memorialiniai muziejai, atidengti paminklai ar memorialinės lentos.
Skaityti plačiau

„Auksinės širdies“ apdovanojimas ir mero padėkos

„Auksinės širdies“ apdovanojimas

„Auksinės širdies“ apdovanojimas

„Auksinės širdies“ apdovanojimą ir mero padėkas labiausiai pasižymėjusiems Vilniaus medicinos darbuotojams ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovams įsteigė Vilniaus miesto savivaldybė 2006 metais.
Įstaigos vadovui „Auksinės širdies“ apdovanojimas skiriamas už įstaigos modernizavimą, novatoriškų idėjų įgyvendinimą, darbo organizavimą ir paslaugų kokybę, palankių darbo sąlygų sudarymą, iniciatyvumą ir bendradarbiavimą su darbuotojais. Medikams ir slaugytojams šis apdovanojimas teikiamas už laimėjimus profesijos srityje, atsidavimą darbui, nepriekaištingą paslaugų teikimą pacientui. 

Kasmet apie 30 medicinos darbuotojų įteikiamos mero padėkos.

Vilniaus medikai pagerbiami kasmet minint Pasaulinės sveikatos dieną balandžio 7-ąją miesto Rotušėje. „Auksinės širdies“ apdovanojimu ir mero padėkomis apdovanotųjų asmenų sąrašas.