Vilniaus mylėtojų klubo pirmame susitikime – Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis

Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje kuriamas Vilniaus mylėtojų klubas. Pirmasis susirinkimas įvyks kovo 20 dieną 17 valandą Didžiojoje salėje.

Svečias – Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis, kuris kalbės tema „Vilniaus plėtros kasdienybė ir svarbiausi iššūkiai“.

Vilniaus mylėtojų klubas yra bibliotekininkų iniciatyva kalbėti aktualiomis temomis apie Vilnių – jo istoriją, architektūrą, kultūrinį paveldą, knygas ir kt. Klubo moderatorius – istorikas, vyresnysis bibliografas Linas Janulevičius tikisi, kad Vilniaus mylėtojų klube ras vietos visi, kuriems rūpi Vilnius, jo ateitis, kurie domisi jo praeitimi ir kuria dabartį. Informaciją apie būsimus susitikimus kviečiame sekti bibliotekos interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Pirmasis Vilniaus miesto mylėtojų klubo svečias – Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis. Architektas Mindaugas Pakalnis studijavo Vilniaus Gedimino technikos universitete, yra Lietuvos architektų sąjungos narys, nuo 2016 metų – Vilniaus miesto savivaldybės vyriausiasis architektas.

Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje.

Dalintis straipsniu: